13 listopada 2012

TK

Drodzy Państwo!
Rozstrzygnięcie TK jest na naszą korzyść, wygraliśmy stosunkiem głosów 
3 ZA, 
2 PRZECIW.
Przeciw byli:


"Bardzo się cieszę, razem z Państwem.

W Gazecie Prawnej będziemy informacja co dalej."

Karolina Miara, adwokat

31 komentarzy:

 1. Pani Karolino bardzo,bardzo dziękujemy!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuje bardzo

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękujemy Wam wszystkim, jesteście WIELCY

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowa . Pani KarolinO !
  wygrana jest Pani zasługą , aczkolwiek należy stwierdzić , że sprawiedliwości stało się zadość. Pozdrawiam serdecznie i życzę wielu wygranych w swojej pracy.

  OdpowiedzUsuń
 6. MARIAN wielkie dzięki za podjęcie AKCJI.Dziękuję Panom Senatorom Panu Pełnomocnikowi Cichoniowi.Pani Karolinie oraz Pani redaktor Bożenie no I admince Izie. WIELKIE DZIĘKI

  OdpowiedzUsuń
 7. Wielkie podziękowania dla wszystkich ,którzy przyczynili się ,że dzisiaj zapadła taki a inny wyrok .
  Panu Marianowi , senatorom , Pani Karolinie , trzem sędzim , którzy dostrzegli naszą krzywdę , i wszystkim pozostałym nie wymienionym .
  Danuta H .

  OdpowiedzUsuń
 8. WIELKIE DZIĘKI DLA WSZYSTKICH :):):):):):):):):):)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wyrazy szacunku oraz podziękowania ze łzami w oczach dla Pani Karoliny, Pana Mariana, senatorom, mecenasowi Cichoniowi, sędziom TK, (szczególnie niesamowicie trafna diagnoza i mądrość sędziego Kotlinowskiego). Podziękujmy im serdecznie!!!

  OdpowiedzUsuń
 10. WIELKIE DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO!!!!

  OdpowiedzUsuń
 11. Dziękuję szczególnie Pan Marianowi. Gdyby nie Pana determinacja i czas poświęcony dla tej walki, nie byłoby dzisiaj sukcesu. Przy okazji zmieniła się moja opcja polityczna.

  OdpowiedzUsuń
 12. Dziękuję Wszystkim, którzy się przyczynili do sprawiedliwego rozstrzygnięcia!

  OdpowiedzUsuń
 13. Wielkie dzięki dla wszystkich tak mocno zaangażowanych w naszą wygraną dzisiaj sprawę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bardzo dziekujemy wszystkim,ktorzy przyczynili się do pozytywnego dla nas wyroku TK
   Dancze W

   Usuń
 14. I popatrzmy, kto był przeciw nam, sędziowie Rzepliński i Tuleja, obydwaj nominaci z PO. nie dziwię się post komuchom, że raz kandydaturę Rzeplińskiego utrącili. Jeszcze raz gorące podziękowania dla Mariana, pani Karoliny i naszej nieocenionej Zyski (adminki)

  OdpowiedzUsuń
 15. Bardzo bardzo wszystkim dziękuje !!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 16. Dziękuję wszystkim zaangażowanym. Leonarda

  OdpowiedzUsuń
 17. Dzisiaj jak widzę podziękowań jest bardzo dużo , ale pewnie będzie ich cała moc, bo jest za co .Panu Marianowi jako pierwszej osobie , która "rozpętała tą wojnę" i wszystkim , wszystkim którzy się w jakikolwiek sposób przyczynieli. Wielkie Bóg zapłać........................

  OdpowiedzUsuń
 18. Wiedziałam,ze pan przewodniczący będzie przeciw.Nigdy mu nie ufałam.A znam się na ludziach,bo dość długo już żyję.On jest po prostu usłużnym władzy politykiem,a nie sprawiedliwym sędziom.

  OdpowiedzUsuń
 19. To bardzo szczęśliwy dzień dla nas- zawieszonych emerytów. Ja również dziękuję tym wszystkim których starania zostały zwieńczone tą dobrą decyzją TK. Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 20. Pani Karolino.Nie wiem jak Pani dziękować za to wielkie zaangażowanie się w naszą sprawę. Bardzo, bardzo dziękuję i życzę Pani,aby mogła Pani zaznać od ludzi tyle dobra, ile my od Pani otrzymaliśmy.

  OdpowiedzUsuń
 21. Bardzo serdeczne podziękowania dla wszystkich Państwa: Pana Mariana Struglińskiego, Pana Cichonia, Pani Karoliny, Adminki, Zyzki i wszystkich tych, którzy tak cierpliwie walczyli o słuszną sprawę. Jesteście PAŃSTWO WIELCY i wszyscy zawieszeni emeryci do końca życia będą Wam wdzięczni. Ja dzisiejszego dnia nigdy nie zapomnę.Życzę Wam drodzy Państwo dużo zdrowia.
  Wielkie ukłony i wyrazy najwyższego szacunku.

  OdpowiedzUsuń
 22. Wyrazy szacunku i podziękowania dla Panów Senatorów.Gratuluję dobrej decyzji i od dzisiaj też zmieniam opcję polityczną.

  OdpowiedzUsuń
 23. dzikujmy panu Marianowi to on nqaz wszystkich wsparł w walce o sprawiedliwość też zmieniam opcje na tych którzy walczą o sprawiedliwość prostych ludzi chwała PIS

  OdpowiedzUsuń
 24. Ogromne i serdeczne podziękowania dla GRUPY SENATORÓW i Pana mecenasa Cichonia bez ich wniosku i ewidentnego wsparcia nie byłoby dzisiejszego WIELKIEGO DNIA !

  OdpowiedzUsuń
 25. DZiękuję Wszystkim. CHylę się nisko Panu senatorowi, który tak mądrze dzisiaj mówil w TK. Wsyd mi było za mowę Pani Prokurator ,Pani z ZUS,Musimy głosować na PIS.

  OdpowiedzUsuń
 26. Ja nie myliłam się w wyborach. Zawsze głosowałam na PIS , mimo celowego ataku na tę partię przez innych, nie pozwoliłam sobą manipulować, wierzyłam i wierzę w Prawo i Sprawiedliwość a oni teraz nam pomogli w dojściu do prawdy. Wanda

  OdpowiedzUsuń
 27. 1 października 2011 roku zrezygnowałam z pracy i przeszłam na emeryturę. Wcześniej pracowałam i otrzymywałam emeryturę (bez rozwiązania umowy o pracę). Gdybym mogła nadal pracować, pobierając jednocześnie emeryturę, to na pewno kontynuowałabym pracę. Czy dla takich jak ja ten wyrok ma znaczenie? Podjęłam decyzję wymuszoną przez bezprawną ustawę. Teraz bardzo żałuję. Nie wierzyłam w praworządność w czasach rządów PO. Cieszę się,że głosowałam na PIS!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest dla Pani jakaś nadzieja, ale łatwe i proste to podobno nie bedzie:http://serwisy.gazetaprawna.pl/emerytury-i-renty/artykuly/661419,skutki_wyroku_trybunalu_konstytucyjnego_w_sprawie_emerytur.html

   Usuń
 28. Obawiam się, że Pani nic wyrok TK nie daje. W dzisiejszym wydaniu "Gazety Prawnej" jest już artykuł z ogólnymi wskazówkami dla osób poszkodowanych przez art. 103a, ale o "kategorii" osób, które są w takiej jak Pani sytuacji się tam nie wspomina.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szanowna Pani ,wedlug Gazety Prawnej moze Pani jak najbardziej wystapic o odszkodowanie i zadoscuczynienie do sadu. Napewno bedzie to dluzej trwalo niz w przypadku osob ktore zawiesily emeryture gdyz takie osoby zglaszaja odwieszenie emerytury i wyplate zaleglej w ZUS, ale napewno jest to mozliwe i warte zachodu.Najbardziej przykre jest jednak to ze za bledne glupie , nieprzemyslane i niezgodne z prawem decyzje placimy my tj wszyscy podatnicy gdyz wszystkie roszczenia beda wyplacane z tego co my placimy jako podatnicy czyli naszych podatkow. Te pieniadze napewno moglyby byc przeznaczone na lepsze drogi czy opieke lekarska a tak w niefrasobliwy sposob sa marnotrawione. Dopoki w naszym kraju politycy, urzednicy wszyscy decydenci nie beda personalnie odpowiadac za wszystkie swoje glupie nieprzemyslane decyzje to dopoty my bedziemy wspolnie placic a wlasciwie marnotrawic i tak skromne fundusze. Jak widac w ostatnich 23 latach nowej rzeczywistosci nie ma wystarczajaco odwaznych do rozliczenia decydentow z takich blednych decyzji. Zmiana jednej opcji politycznej na druga nie jest zadnym rozwiazaniem gdyz przy kazdej zmianie jednej opcji na druga jest brana pod uwage. odpowiedzialnosc zbiorowa a nie personalna. Takie bledne decyzje niestety dotycza wszystkich sfer naszego zycia i dlatego jakosc zycia jest bardzo niska w naszym kraju.

   Usuń