8 marca 2013

Nowe zakłdki

Drodzy Państwo!
Pani Baszka zaproponowała utworzenie nowych zakładek.
Troszkę zmodyfikowałam propozycję Pani Baszki.
I tak po prawej stronie bloga są 
NOWE ZAKŁADKI.
Proszę się wpisywać w odpowiednie tematy.


Zakładka
SKARGI KASACYJNE 
powstała z myślą o tych z Państwa, którzy przegrali w  SA i gotowi są składać właśnie skargę kasacyjną. Proszę o wpisy osób zainteresowanych - może grupowe zgłoszenie się do jednego prawnika ułatwi sprawę.

Wszystkie maile, które dostałam w sprawie skarg kasacyjnych przekazałam do Pana Mecenasa.

Poprzednie zakładki są na samym dole bloga po prawej stronie


9 komentarzy:

 1. Zakładki świetne ja właśnie czekam na przegraną w SA Gdańsk i po niej wpisuję się do zakładki aby złożyć kasację za pomocą Pana Mecenasa jeśli się zgodzi.Nie ma widoku na wygrana w SA skoro tak skrupulatnie oddalane są sprawy.Jak oni nas kijem to my ich pałką. Ja mam czas i poczekam bo wygrana będzie jak w banku.
  MO

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja właściwie czekam na orzeczenie po przegranej w SA i też liczę na Pana Mecenasa pomoc Ela Radom

   Usuń
  2. Brawo!
   SK

   Usuń
 2. Już raz to pisałam,ale będę się powtarzała i wklejała to, aż do bólu,bo wiem,że oni to czytają:
  Do urzędników ZUS, MPiPS i innych mieszających w tej sprawie!Chcę was uświadomić,że emeryci w kwestii ukradzionych im emerytur nie odpuszczą i jeśli uzyskają negatywne dla siebie wyroki naszych sądów, to nie zawahają się ani przez moment i będą pisać skargi do Trybunału w Strasburgu.A w Strasburgu sprawa będzie na 100% wygrana.Już niejednokrotnie podobne sprawy, odebrania przyznanych świadczeń, były tam rozstrzygane pozytywnie dla skarżących.Jeżeli władze nie chcą, kolejny raz, skompromitować Polski, niech oddadzą ukradzione pieniądze dobrowolnie.My emeryci nie odpuścimy tego złodziejstwa!!!!
  Elżbieta
  Odpowiedz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Racja na pewno nie odpuścimy mamy czas i dobrze go wykorzystamy.

   Usuń
  2. Z całą pewnością nie odpuścimy ani złotówki!

   Usuń
  3. Ja też nie odpuszczę, do ETPCz mogę nawet pojechać osobiście ....język znam! Pozdrawiam Wszystkich nastawionych na ETPCz! Pan Mecenas Nam pomoże (mam nadzieję) niech określi stawki podstawowe - ile za co!

   Usuń
  4. Elu , masz 100% racji. Nie damy się, niech rząd drży przed nami i niech boi sie o swoje premie. Bo nam muszą zabraną kase zwrócić , a im już nic nie zostanie. Nie możemy odpuścić, tym bardziej ,że oni na to czekają.
   Pozdrawiam i życzę wszystkim wytrwałości do dążenia do celu. Uda się:))))))))))
   Barbara

   Usuń
  5. Xenefont o/Olsztyn8 marca 2013 21:58

   Basiu...,to nie ważne te nasze pieniądze,ważne i wiem,że najważniejsze były i będą zawsze... Uda...nam się w Augustowie.Do zobaczenia/napisania

   Usuń