24 maja 2015

Wybory 2015

ANDRZEJ DUDA NOWYM PREZYDENTEM RP!!!!!

13 komentarzy:

 1. No i niech gra bo sobie na to zaslużył.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przenoszę pytanie z Poradnika Emeryta tutaj:
  Anonimowy21 maja 2015 15:06
  dostałem prawo do emerytury prawie 3 lata temu, ale do zeszłego miesiąca nadal pracowałem. czy mogę się starać o ponowne przeliczenie emerytury? znalazłem informację, że tak - tutaj http://www.eporady24.pl/przeliczenie_emerytury_zus,pytania,16,95,11890.html ale nie mam pewności, czy mi to pomoże. ktoś tak zrobił?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wniosek powinieneś koniecznie złożyć, doliczy Ci się te 3 lata przepracowane po uzyskaniu prawa do emerytury

   Usuń
 3. PANIE PREZYDENCIE NAJSZCZERSZE GRATULACJE. Cała moja rodzina głosowała na Pana, nawet mój chory mąż zmobilizowa l się i głosował. Będzie Panu b. ciężko, ale wszyscy Polacy - patrioci w kraju i za granicą są z Panem i PiS. Serdecznie pozdrawiam, Maria.

  OdpowiedzUsuń
 4. Duch Świętych w swoje święto nam GO zesłał i niech GO prowadzi a Prezydent Andrzej Duda niech się w Niego wsłuchuje . ALLELUJA
  Wanda z Mazur

  OdpowiedzUsuń
 5. Do Krystyny A.
  Ustawa z dnia 5 marca daje możliwość ponownego przeliczenia emerytury osobom, wobec których miało zastosowanie ograniczenie podstawy wymiaru emerytury do 250% przeciętnego wynagrodzenia i którym przed dniem 1 stycznia 1999 r. odprowadzano składki od całego wynagrodzenia, przekraczającego 250% przeciętnego wynagrodzenia, które były aktywne zawodowo po uzyskaniu prawa do tych świadczeń.
  Jest to możliwość jednorazowego przeliczenia podstawy wymiaru emerytury dla osób pobierających starą emeryturę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli pracowałaś na emeryturze co najmniej 1 rok, a do obliczenia było liczone 10 lat, to wśród tych lat musi być też ten 1 rok pracy. Złóż wniosek, zobaczysz jaką otrzymasz decyzję. Wniosek można wycofać w ciągu miesiąca od otrzymania decyzji.

   Usuń
 6. Bardzo dziękuję za odpowiedź. Krystyna A.

  OdpowiedzUsuń
 7. To trzeba zacząć,nowy bój! Nadeszła dobra pogoda .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ...nie dla bogaczy, czy każdej z nas???

   Usuń
 8. Jest nadzieja. Niesamowite, że dokonaliśmy tego wyboru w Zesłanie Ducha Św. Marszałek Sikorski wyznaczył termin wyborów na 10 maja - tak, jak ze względów reklamowo- propagandowych było wygodnie dla prezydenta BK, ale nie przewidział, że w takim przypadku druga tura przypadnie w święto Zesłania Ducha Św. Nieznajomość religii szkodzi? Po raz kolejny sprawdza sie przysłowie, że człowiek strzela, a Pan Bóg kule nosi. Ale też wszyscy, którzy głosowaliśmy, pomogliśmy Panu Bogu. Trzeba jednak pamiętać, że następne, nie mniej ważne wybory przed nami- to wielkie zadanie, bo bez Sejmu i Senatu prezydent nie zrobi nic.

  OdpowiedzUsuń
 9. Panu Bogu nie trzeba pomagać radzi sobie sam i pomaga nam.
  Więc pomoże.

  OdpowiedzUsuń