25 kwietnia 2014

Stowarzyszenie - dokumenty 2

Drodzy Państwo
W nawiązaniu do Państwa uwag o przesyłaniu danych osobowych chcę zapewniź, że dane te nie byłyby wykorzystane w żadnym innym celu niż Stowarzyszenie. Niemniej rozumiem Państwa obawy i proponuję inne rozwiązanie.
Zamieszczam do pobrania deklarację.
Bardzo proszę o pobranie jej na swój komputer, wydrukowanie, wypełnienie i przywiezienie na zlot.
Bardzo mi to ułatwi uzupełnienie dokumentów stowarzyszenia

Deklaracja do pobrania TU

26 komentarzy:

 1. Brak komentarzy. o czym to świadczy? większość emerytów nie jest zainteresowana stowarzyszeniem. Otrzymają zalegle i ich kontakt będzie sporadyczny. Niestety tak to widzę! samo życie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja myślę, że brak komentarzy jest z innego powodu. Wiele osób jest już w drodze albo wybiera się do wyjazdu do Rzymu, inni wybierają się na zlot, może robią zakupy, szukają odpowiednich kreacji itd., jeszcze inni już rozpoczęli długi weekend, wiele osób ma różne uroczystości rodzinne itd.

   Usuń
  2. Być może! Ale wątpię.
   Proszę włączyć Polsat jest piękny koncert z okazji kanonizacji naszego Papieża.

   Usuń
  3. Związek a stowarzyszenie to chyba nie to samo. Pola do działania wystarczy dla wszystkich, tylko czy znajdzie się wielu doktorów Judymów i Siłaczek, aby konstruktywnie działać pod przewodnią siłą wyłonioną na zlocie.

   Usuń
  4. Trzeba patrzeć do przodu, iść pod prąd a nie biadolić.
   Zieleń jest bardzo ładna i wiosenna, poprzedni fiolet był przygnębiający, ale jak widać siła przyzwyczajenia jest wielka.
   Blog nie był zamknięty, była przerwa techniczna związana ze zmianą szaty graficznej, żadnego logowania też sobie nie przypominam, przez bardzo krótki okres komentarze były zamieszczane po zatwierdzeniu przez administratora blogu, ale
   tak było tylko przez chwilę.
   Każdy blog ma swojego moderatora, który firmuje całe przedsięwzięcie i świeci oczami za różne wpisy, więc zrozumiałe, że nie może to iść na żywioł.
   Kasa w kieszeni i towarzystwo skapcaniało jak jakie stare ramole! Wypadałoby wykrzesać z siebie odrobinę wdzięczności i działać na rzecz stowarzyszenia.
   Ania

   Usuń
  5. Witam, myśl że nie jest tak źle. Są na pewno chętni. Ja jestem tego przykładem. Pobrałam deklarację chęci przystąpienia do Stowarzyszenia. Mam nadzieję na rychłe spotkanie, a potem to ... już tylko lepiej będzie. Pozdrawiam.
   Grażyna z Płocka

   Usuń
 2. no jak ktos się chce reklamować, to może powinien najsampierw uzgodnic to z adminem. Pani Iza kazala pisać na poczte, jak ktoś ma jakieś pytanie, to prosze pisac i pytac

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://www.wykop.pl/link/1963750/prof-andrzej-zybertowicz-o-spocie-po-za-7-milionow-24-04-2014/

   Usuń
 3. "Zapada zmrok" - Ostatnie Pożegnanie Jana Pawła II z Ojczyzną.
  WZRUSZAJĄCE !!!
  http://www.youtube.com/watch?v=ayZdAleUwpM&feature=youtu.be

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już tylko godziny dzielą nas od najradośniejszego wydarzenia w historii polskiego kościoła na przestrzeni wieków. Jan Paweł II - Karol Wojtyła zostanie ogłoszony Świętym Kościoła Powszechnego.

   Usuń
  2. Obejrzałam i popłakałam się
   Ela

   Usuń
  3. Tak, łza sie w oku kręci. Oglądałam tę transmisję wtedy, jak Papież był w Polsce i odlatywał do Watykanu, jednak teraz to się zupełnie inaczej ogląda, z perspektywy czasu i wydarzeń, które nastapiły później.

   Usuń
 4. W życiu za wszystko sie płaci
  za dobro i zło,.ża wszystko.
  Ojciec Pio

  OdpowiedzUsuń
 5. a po co komu potrzebne stowarzyszenie, chyba aby ktoś został jego prezesem, a inny skarbnikiem a reszta pokornie potakiwała - co już miało miejsce na tm blogu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na założeniu stowarzyszenia powinno zależeć przede wszystkim emerytkom z rocznika 53.One teraz mają największą motywacje do działania.Ja po pięciu sprawach sądowych,w tym trzech na szczęście wygranych, na razie mam dosyć walki.Muszę podreperować zdrowie.Panie z rocznika 53 są sporo młodsze to i zdrowie pewnie lepsze.Do stowarzyszenia ,jak powstanie,na pewno zapiszę się.Choćbym miała tylko płacić składki.
   Ela

   Usuń
  2. do 15:02 oraz 26 kwietnia 2014 15:22 - Ela

   Szok.Ważne że się już- jak ktoś wspomniał dostało kasę a resztę ma się w nosie.
   Wstyd jak tak można się zachowywać. Żadnej wdzięczności ani dobrego słowa dla innych.
   Proszę nie mącić już tutaj.
   Pozdrawiam. Krystyna

   Usuń
  3. Ty też możesz zostać Panem Prezesem i pokażesz jak należy postępować, jak być uczciwym i opiekuńczym. Pewnie na nic nie masz ochoty, ale nie gaś zapału chętnych do wzajemnej pomocy!
   Po co stowarzyszenie, przecież jest Krajowa Partia Emerytów i Rencistów. Jest, tylko NIC NIE ZROBIŁA, gdy rządzące pOSŁY załatwili nas "waloryzacją kwotową" w 2012 r.
   Zajrzyjcie na stronę:
   http://www.gazetaprawna.pl/forum/viewtopic.php?f=10&t=51882
   "WALORYZACJA EMERYTUR 2012"
   to zobaczycie jak sobie wzajemnie pomagaliśmy i jacy byliśmy zdeterminowani, pomysłowi.
   I NADAL tacy jesteśmy!
   Pozdrawiam, Jaromir

   Usuń
 6. Kochani, trochę obok tematu, chyba nie będzie Wam przeszkadzało i nie zostanie usunięte. Kto nie chce - nie musi oglądać, z góry przepraszam.
  Otóż nasz historycznie zasłużony Jan Pietrzak ma dzisiaj urodziny, kończy właśnie 77 lat. Moje ego postanowiło Go uhonorować na naszym blogu, gdyż to przecież nasz trochę starszy kolega, który się wcale nie poddaje wiekowi i koncertuje, a na brak widowni nie narzeka - może On być dla nas przykładem aktywności. Uwielbiam Jego temperament i patriotyzm. W przytoczonym przeze mnie fragmencie koncertu wspomina o znaczeniu polskich "historycznych sierpniów", posłuchajcie , zachęcam:
  http://www.youtube.com/watch?v=Q-ZsqNlK4HE#t=58

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
 7. zmieniam temat ....) http://www.urzad.augustow.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=261&Itemid=88

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super, tam się spotykamy.

   Usuń
 8. O nie, tylko nie Pietrzak

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A lubię Jana Pietrzaka - 50 lat pracy zawodowej!
   http://vod.gazetapolska.pl/5901-rzymski-katolik-po-kursach-w-moskwie-felieton-jan-pietrzak

   Usuń
 9. Witam. Mnie nie trzeba tłumaczyć kto to taki Jan Pietrzak. Zawsze bardzo go lubiłam, cenię i składam przy tej okazji życzenia dużo, dużo zdrówka. A wracając do Stowarzyszenia to ja bardzo chętnie przystąpię. Jestem czytelniczką tego blogu prawie od początku. Dużo z niego się dowiadywałam i korzystałam. Na zlot, ze względów rodzinnych nie jadę, ale mam nadzieję, że tacy jak ja też będą mieli możliwość przystąpienia.

  OdpowiedzUsuń
 10. STO LAT, STO LAT, STO LAT, STO LAT, STO LAT, STO LAT, STO LAT !!!

  Trzeba uhonorować- JANA PIETRZAKA - zasłużył sobie patriotyczną aktywnością artystyczną przez 50 lat pracy zawodowej!

  <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 11. Taka ciekawostka, aby oderwać Państwa od sporów. 31 stycznia 2013r wycofałam kasację od wyroku SA. W marcu odbyła się rozprawa. Wyrok niestety do dzisiaj nie jest wydany. Jak się dowiedziałam - w podpisie. Ma podpisać 3 sędziów. Jak możliwe aby Ci Panowie nie mogli się zebrać i zakończyć sprawy. A ZUS zaciera ręce.Nie ma wyroku nie ma pieniążków. Lucyna

  OdpowiedzUsuń