27 stycznia 2012

Nie uwierzysz, ile Komorowscy wydali na ciuchy!

Źródło Politykier.pl
autor: Naczelny Politykier Kraju

Pani prezydentowa nie dostaje od państwa pensji. Ale musi przecież elegancko wyglądać, by godnie reprezentować naród na światowych salonach - więc to naród łoży na jej stroje.

Para prezydencka ma specjalny fundusz, z którego kupuje sobie wytworne ubrania. W zeszłym roku wydała na ten cel 52 tys. zł - donosi "Fakt".

- W ubiegłym roku wydatki na zakup reprezentacyjnego ubioru dla Głowy Państwa i Małżonki Prezydenta, poniesione przez Kancelarię Prezydenta RP, wyniosły 52 tysiące złotych - powiedziała gazecie Aleksandra Leo z Gabinetu Prezydenta.

Mimo, że prezydent zarabia sporo ponad średnią krajową, bo aż 20 tys. złotych, to m.in. na ubrania przeznaczony jest specjalny fundusz reprezentacyjny. W zeszłym roku na damskie i męskie fatałaszki para prezydencka wydała 52 tysiące złotych! To dużo więcej, niż niektórzy maja na przeżycie całego roku.

Oczywiście, spory wpływ na to ma liczna gromadka dzieci, którą odchowują Komorowscy. Piątka potomków, to ilość, którą z powodzeniem można wystawić na boisko w piłce halowej. Oczywiście, grając "po pięciu".

Z prostych wyliczeń, że co miesiąc pierwsza para wydawała na ubrania 4 300 zł! Kwota wydaje się niebotyczna, ale lepiej wydać te pieniądze, niż ryzykować, że słynący z wpadek Komorowski wyjdzie na spotkanie z politykami w dresie.

Dodatkowo, należy podkreślić, że poczynione wydatki to inwestycja na przyszłość. W tym roku wystarczy już dokupować tylko dodatki do garderoby. Za kolejne 50 tysięcy złotych - w końcu nie za swoje.

1 komentarz:

  1. wypracowana emeryture nalezy waplacac a jezeli ktos chce pracowac i ma sily to niech pracuje i tak placi w dalszym ciagu skladki rentowe a na rente juz nie pojdzie i zuz ma czysty zysk

    OdpowiedzUsuń