5 października 2012

Zapraszam na szampana :)


Licznik odwiedzin

201,675

27 komentarzy:

 1. kto, kiedy i gdzie?

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiem gdzie i kiedy ale zaproszenie przyjmuję. Ważne, że jesteśmy obecni i się wspieramy. A teraz czekajmy na 13 listopada.

  OdpowiedzUsuń
 3. NO to cyk.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy aby, nie przedwcześnie??????
  Ale, wypic nie zaszkodzi......

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Więcej optymizmu, świętujemy tylko przekroczenie 200 tys. odwiedzin na blogu. Liczba imponująca, oznacza, że zainteresowanie tematem jest ostatnio ogromne. Trzymajmy kciuki za 13 listopada. Oby ta trzynastka przyniosła nam szczęście!

   Usuń
 5. Moze ,odwrotnie szampan ,nalezy sie ADMINCE ,i nie tylko,szampan to ONA jest ,,matką,, bloga ,autorką i moderatorką DZIEKI IZO i JOLU !! marian

  OdpowiedzUsuń
 6. Możemy już na zapas świętować, bo 13 listopada wyrok może być tylko pozytywny dla nas a wtedy tym bardziej będzie co świętować. Na zdrowie, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeśli tak nie będzie jak napisała(ł) poprzednik, to zasypiemy skargami do ETPCz w Strasburgu. Myślę, że Państwo się ze mną zgodzicie. Bądźmy cierpliwi i czekajmy na 13 listopada.
  Również pozdrawiam i pozdrawiam też Pana Mariana, który dodaje nam otuchy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 13 listopada musi być tylko szczęśliwy bo pechowy to już był podczas dwóch poprzednich posiedzeń TK. Do trzech razy sztuka jak mówi przysłowie, Ja tam już powoli planuję wydatki z pieniędzy jakie nam zwróci ZUS.Innej myśli do siebie nie dopuszczam.

   Usuń
 8. Kochani,mam również cichą nadzieję że może ta "13-stka" okaże się dla nas szczęśliwa. Ja już nie chcę żeby ZUS oddał mi całe zaległości (przepraszam) ale niech chociaż TK przysądzi bieżące to będzie dla mnie duża pomoc ponieważ już nie mam jak spłacać kredytu! Ostatnio bardzo chorowałam i wydałam sporo na leki i lekarzy. Pozdrawiam wszystkich.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bądź optymistką, jest nas dużo, i musi się udac.......życzę zdrowia!!!!!!

   Usuń
 9. trzeba myśleć o wszystkich , nie tylko osobie. ZUS powininien wyplacić zaległe emerytury wraz z odsetkami plus na bieżąco. Jest wielu emerytów którzy przeszli na emeryturę w czasie naszej walki i taka zaległa wyplata wiele by im pomogla. Oczywiscie jak wygramy. A napewno wygramy
  iza

  OdpowiedzUsuń
 10. właśnie ,już niektórzy z nas musieli przejść na emeryturę

  OdpowiedzUsuń
 11. Apele o pozytywne nastawienie odniosły skutek. Euforia........, ale nie przesadzajmy! Spokojnie !
  Piłka nadal w grze. Najważniejsze, ze sami bez żadnego wsparcia, wprawdzie powoli ale idziemy we właściwym kierunku.

  OdpowiedzUsuń
 12. Racja, zgadzam się z poprzednim wpisem, życie jest pełne niespodzianek, ale najważniejsze to nie poddawać się, w końcu sprawiedliwość muuuuusi zwyciężyć !!!

  OdpowiedzUsuń
 13. Witam.
  Znowu "13-stka" pamiętacie Państwo,pierwszy wniosek umorzono 13 grudnia.
  Bądżmy dobrej myśli.Prawo musi zwyciężyć
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 14. Nie dzielmy skóry na niedźwiedziu.Ja mam cichą nadzieję, że wygramy ale w naszym kochanym kraju to wszystko może się zdarzyć , no a wtedy to zostanie nam dalsza walka.
  Niech ktoś mi powie czym się różnią dla Państwa nasze emerytury od emerytur tych którzy zwolnili się na jeden dzień i ponownie zatrudnili się . My płacimy składki i oni płacą składki , oni pobierają emerytury a my nie. To jest sprawiedliwe?

  OdpowiedzUsuń
 15. Mam nadzieję , że sprawiedliwości stanie się zadość. Pozdrawiam wszystkich oczekujących tego wyroku.

  OdpowiedzUsuń
 16. Nie dzielmy skóry na niedźwiedziu. Też mam cichą nadzieję , że zakończy się to pozytywnie ale w naszym kochanym kraju wszystko może zdarzyć się. Niech ktoś mi powie czym różnią się nasze emerytury od emerytur tych którzy zwolnili się na jeden dzień z pracy i ponownie zatrudnili się . Oni pracują i płacą składki i pobierają emeryturę, my też pracujemy i płacimy składki ale nie pobieramy emerytury. Czy to jest sprawiedliwość?

  OdpowiedzUsuń
 17. Wróciłam z pielgrzymki do Fatimy.Zostawiłam prośby o mądry i sprawiedliwy TK.

  OdpowiedzUsuń
 18. No właśnie.................. Niech Matka Boska Fatimska ma TK i nas w swojej opiece. Alleluja

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I ojciec Rydzyk też. Tu nie kółko różańcowe- pomyłka. Trochę myślenia się przyda, nawet wtedy gdy się jest oszukanym emerytem

   Usuń
 19. Ale opieką Opatrzności nie gardźmy.

  OdpowiedzUsuń
 20. Przestańmy wypominać sobie poziom. To niegrzeczne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem przerażona tymi wypowiedziami.Są wsród nas ludzie zajadli,chcą tylko obrażać.

   Usuń
 21. Moi drodzy spójrzcie na to wszystko z odrobiną humoru i dystansu,a będzie o.k.Naprawdę nie ma o co"bić piany".Pozdr.

  OdpowiedzUsuń
 22. Apeluję do wszystkich oszukanych emerytów, tych którzy popadli w kłopoty finansowe - spotkajmy się 13 listopada przed siedzibą Trybunału, pokażmy, że jest nas dużo, ale nie tak dużo, jak darmozjadów z wyższych sfer, którzy marnotrawią odebrane (czytaj: ukradzione) nam emerytury.

  OdpowiedzUsuń