6 maja 2012

 

MAMY 
 
100 tysięcy
 
odwiedzin
!!!!!!!!!

4 komentarze:

 1. Super ale co z nami dlaczego jest taka cisza - pozdrawiam - Krysia

  OdpowiedzUsuń
 2. PROŚBA do Panów Sławka i Mariana i do pozostałych "zawieszonych i skrzywdzonych" Kochani

  a może by się zwrócić do Polsatu News do redaktora (chyba p.Telkowski należy sprawdzić) który prowadzi program Państwo w Państwie (niedziela godz.19.00 - 20.00) tam są pokazane sprawy gnębionych ludzi przez nasz chory system, przepisy tzn przez sądy, prokuratorów, urzędy skarbowe i inne. Pokazane jest co normalny obywatel znaczy dla naszego rządu!!
  My jesteśmy oszukani przez rząd czyli p.FEDAK powinna teraz zapłacić z własnej kieszeni za błędy które wprowadziła w życie i upokorzyła tysiące emerytów a teraz ZUS nie daje nam spokojnie spać i żyć!!!!!!
  To co wiem to w tym miesiącu pokrzywdzeni "skrzyknęli" się i mają spotkanie w Warszawie a myślę że informacje są na stronie Polsatu w Państwo w Państwie.
  Proszę próbujmy!! Pozdrawiam b.b.serdecznie - Krysia

  OdpowiedzUsuń
 3. Super:)Ale niestety ilość wejść nie idzie w parze z nasza sprawą. Bo jak widać nikt konkretny nie zajmuje się naszymi problemami.
  Pozdrawiam
  Ela

  OdpowiedzUsuń
 4. Elu ,nie jest tak do końca jak piszesz.Zapewne wiesz,że sprawa jest w TK i spokojnie trzeba czekać o czym nie raz już tu na forum pisano.Na ten moment nie ma innego wyjścia.MUSIMY CZEKAĆ.
  Faktem jest,że również jestem z niecierpliwiona oczekiwaniem.
  Pozdrawiam.
  Barbara

  OdpowiedzUsuń