9 maja 2012

Made in Radom

Na stronie made in radom  autor często wspomina o naszym blogu.

"Już prawie 100 tysięcy osób odwiedziło bardzo interesującego  bloga http://emeryturazawieszenie.blogspot.com/ , na którym jest także link do mojego bloga, a który powstał po słynnej już akcji znanego radomskiego fotoreportera Mariana Strudzińskiego przeciwko ZUS. Można tam znaleźć naprawdę ciekawe rzeczy. Ja mam zaś sporą grupę czytelników z tego kręgu."

Link do posta TU

Zapraszam do poczytania :) 

2 komentarze:

 1. No cóż... Staaary już jestem, to i na na tych sieciowych niuansach nie bardzo się wyznaję, ale coś mi się zdaje, że Gospodarz radomskiego bloga pomylił ilość OSÓB - z ilością WEJŚĆ (czyli tzw. kliknięć)... ;)

  A póki co - czekam na wyznaczenie wokandy w TK. co może "troszkę" potrwać:

  " 8. Kiedy odbędzie się rozprawa w sprawie...? Jakie są zasady wyznaczania terminów rozpraw?

  Informacje dotyczące terminów rozpraw umieszczane są na bieżąco na stronie internetowej Trybunału (www.trybunal.gov.pl) w dziale: "Wokanda". Planowaniem wokandy zajmuje się Sekretariat Trybunału Konstytucyjnego. Terminy rozpraw wyznaczane są w zależności od stopnia komplikacji sprawy i ilości czasu niezbędnej do jej przygotowania. Trybunał nie jest ograniczony ustawowymi terminami rozpatrzenia wpływających do niego spraw. Wyjątkiem jest ustawa budżetowa. Zgodnie z art. 224 ust. 2 Konstytucji Trybunał orzeka w jej sprawie nie później niż w ciągu 2 miesięcy od dnia złożenia wniosku.
  Kiedy sprawa znajduje się na etapie prac przygotowawczych, nie jest możliwe podanie nawet przybliżonego terminu rozprawy. Termin ten wyznaczany jest zawsze z przynajmniej 14 dniowym wyprzedzeniem." To mądrości zasięgnięte dzięki temu adresowi: http://www.trybunal.gov.pl/wiadom/Info/faq.htm#8

  Ale żeby się nie nudzić - to dziergam odwołanie od decyzji o kwotowej "waloryzacji" (i tak już zresztą zawieszonej na mocy art.103a) emerytury mojej Małżonki.
  Jest widać coś w tym przysłowiu, że nieszczęścia chodzą parami... ;D

  Pzdr. :)
  Sławek

  OdpowiedzUsuń
 2. Ha, ha, nie weim czy pomylił... Są liczniki odnotowujące liczbę kliknięc, ale sa też pokazujące liczbę wejść z unikalnego IP... No, powiedzmy, że to taki chwyt mArketingowy... :) Autor Made in radom :)
  A poza tym, powodzenia, "staruszkowie"! :)

  OdpowiedzUsuń