16 grudnia 2014

Najlepsze życzenia

Pani Danielo!

Urodziny dzień radosny,
Pełen kwiatów zapach wiosny.
Dziś chcemy złożyć Pani życzenia,
Szczęścia, zdrowia, powodzenia.
Niech Pani słońce jasno świeci,
I w radości dzień przeleci.
Niech odejdą smutki troski,
By nastąpił dzień radości.
Te życzenia choć z daleka,
Płyną niby wielka rzeka.
I choć skromnie ułożone,
Są dla Pani przeznaczone.12 komentarzy:

 1. Pani Danielo w dniu Pani urodzin życzę zdrowia, szczęścia, pomyślności. Wszystkiego co najlepsze, co dobre i miłe, co budzi uśmiech na twarzy.
  Paulina

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę zdrowia, siły i wytrwania.Bożena

  OdpowiedzUsuń
 3. DROGA ADMINKO,
  To niesamowicie wzruszający gest. Bardzo dziękuję za pamięć i wsparcie w trudnym dla mnie okresie żałoby.
  Thx <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochana Danielo !
  Wszystkiego najlepszego !
  Pozdrawiam Marysia z Krakowa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Marysiu, dziękuję !

   Usuń
  2. Danielo,
   z okazji Twoich urodzin moc serdecznych życzeń, zdrowia, szczęścia, pomyślności w życiu oraz spełnienia wszelkich marzeń z całego serca życzy Krystyna.

   Usuń
 5. Danielo, z okazji Twoich Urodzin serdeczne życzenia zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i wszelkich potrzebnych łask
  Anka
  P.S. W moim kalendarzu pod datą 10 grudnia są imieniny Danieli, przedtem nie było, ale teraz są. Daniela to teraz takie zwyczajne imię w poównaniu z różnymi innymi serialowymi (np. Isaura, Januaria, Fiorella, Esmeralda itp.), myślę, że oprócz Urodzin należą Ci się także Imieniny, co dwie okazje to nie jedna!

  OdpowiedzUsuń
 6. Xenefont o/Olsztyn17 grudnia 2014 17:32

  Adminko, dziękuję, mogę (ja,smerf Łasuch) wreszcie delektować się Danieli smakowitym tortem. Wiesz..Nasza Daniela to osoba skromna, ale cechuje ją stanowczość i konsekwencja.Danielo,snułaś dla innych przede wszystkim rozważania przez całe blogowe życie. Potrafiłaś zachować ogromny dystans do otaczającej rzeczywistości. Twoją cechą "nieśmiała" (tak kiedyś powiedziałem), co zresztą widać było, jest i (nie)będzie w kontaktach międzyludzkich – rozbroiłaś wszystkich! Dla mnie i braci blogowej stoisz na najwyższym stopniu "pudła". Danielo - Dobry Duszku - ode mnie: zdrówka-spokoju-ciepła-nieustających zdarzeń, które przywrócą Ciebie nam! Mam nadzieję na pięknie ciepłą wiosnę, mimo tego bloga chłód. Tobie siebie ja… z całą resztą pojezierza Augustowsko-Mazursko-Warmińsko i przepiękną Suwalszczyzną Dbaj o siebie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Xenefoncie, wzruszyłeś mnie. Teraz prowadzę inną walkę. Wielkie dzięki za tak wielkie wyróżnienie, ale chyba na nie nie zasłużyłam. Dziękuję losowi, że kiedyś mogliśmy się spotkać chociaż tylko wirtualnie. Razem dokonaliśmy rzeczy naprawdę WIELKIEJ !!! Pozdrawiam Was najserdeczniej !!!
   Daniela

   Usuń
 7. Droga Danielo, Xenefont napisał że jesteś "Dobrym Duszkiem" nas wszystkich na tym blogu, w pełni się z nim zgadzam. Nie dane było poznać Cię osobiście (nie byłam na zlocie), ale czytam wszystkie komentarze. Ty Danielo udzieliłaś wiele cennych i mądrych rad. Pomogłaś mi odpowiadając na zadane pytania. Dziękowałam kiedyś i dziękuję dzisiaj. Ja, a myślę że większość na tym blogu jesteśmy z Tobą w tych trudnych dla Ciebie dniach. Życzę Ci wszystkiego co najlepsze. Święta niech będą ciepłe w gronie kochającej Cię Rodziny. Pozdrawiam serdecznie i do usłyszenia na blogu.
  Irena

  OdpowiedzUsuń