25 października 2015

Wybory 2015

Wybory parlamentarne 2015 wygrywa Prawo i Sprawiedliwość wraz ze zjednoczoną prawicą wielką, zdecydowaną większością głosów.
Są wstępne sondażowe wyniki, oficjalne wyniki będą podane za kilka dni.

"Ja to mam szczęście,
że w tym momencie
żyć mi przyszło, w kraju nad Wisłą…
Ja, to mam szczęście…
Mój kraj szczęśliwy, piękny, prawdziwy,

Ludzie uczynni, w sercach niewinni…
Mój kraj szczęśliwy
Ja, to mam szczęście…
że w tym momencie
żyć mi przyszło w kraju nad Wisłą…
Ja, to mam szczęście…
Ja, to mam szczęście…
że w tym momencie
żyć mi przyszło, w kraju nad Wisłą
Ja, to mam szczęście…"

9 komentarzy:

 1. Tak bardzo się cieszę z wygranej PIS -u; będzie ciężko bo po-psl, a wcześniej komuna zadłużyli Polaków i okradli, gdzie się dało - bezkarne przekręty na giełdzie, fikcyjne kredyty, komornicy nie u przestępców, a u ludzi uczciwych itd......................stworzyli prawo DLA PRZESTEPCOW mam nadzieję, że PIS pokaże im, gdzie jest ich miejsce- nie będą śmiać się nam w twarz.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ponawiam apel Grace i Joli. Jeśli zainteresowani złożeniem pozwu grupowego nie zalatwią sprawy przesłania dokumentów i opłat w ciągu najbliższych dni, to przepadnie termin na złożenie takiego wniosku. Nie zmarnujcie szansy. To juz "ostatni gwizdek" na złozenie pozwu grupowego.

  Osoby, które złożą oświadczenie o przystąpieniu do grupy już po wniesieniu pozwu muszą się liczyć z ryzykiem takiej wykładni ustawy o dochodzeniu roszczeń w postępowaniu grupowym, zgodnie z którą ich roszczenia ulegną przedawnieniu zanim – w ramach postępowania z powództwa zbiorowego – stanie się możliwe przerwanie okresu przedawnienia

  Zasady ustalania daty rozpoczęcia biegu przedawnienia,gdzie datą początkową jest dzień, w którym poszkodowany dowiedział się o szkodzie i o osobie zobowiązanej do jej naprawienia szczegółowo określają art.118 i art. 4421 Kodeksu cywilnego.

  Wszystkie informacje dotyczące pozwu grupowego znajdują się pod etykietą "wybraliśmy emeryture" /na samej gorze, trzeba kliknąć w ten tytuł/

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam! rocznik 53. Jakie dokumenty i o jaką kwotę chodzi?
  Renata, rocznik 53

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pozew zbiorowy o odszkodowanie dotyczy osób, które pobierając wcześniejszą emeryturę i pracując, zmuszone zostały do odejścia z pracy.
   "795133339 to jest numer telefonu do Grace która jest reprezentantem grupy i na pewno chętnie udzieli informacji."

   Usuń
 4. Proszę czytać, czytać.
  Wszystkie informacje dotyczące pozwu grupowego znajdują się pod etykietą "wybraliśmy emeryturę" /na samej gorze, trzeba kliknąć w ten tytuł/

  OdpowiedzUsuń
 5. Kochani, wszyscy Ci, którzy chcą przystąpić do pozwu zbiorowego, nie mogą już dłużej czekać. Nie będzie możliwe przyłączenie się do pozwu grupowego po jego wniesieniu do sądu, gdyż przedawnieniu ulegnie termin na przyłączenie się.
  TO OSTATNIA SZANSA NA ZŁOŻENIE POZWU GRUPOWEGO, NIE STRAĆCIE JEJ !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wysłałam e-meile w sprawie przystąpienia do pozwu zbiorwego na adres:emerytura zawieszenie ale żadnej informacji na ten temat nie otrzymałam

   Usuń
  2. chcę przystąpić do pozwu zbiorowego ale nie wiem jakie są potrzebne dokumenty

   Usuń
  3. Nieco wyżej podany jest telefon do Grace, u której można uzyskać wszelkie informacje na temat pozwu grupowego.
   Ja nie otrzymałam od Ciebie żadnej wiadomości na pocztę e-mail. Przypomnę mój adres e-mail: emerytura.zawieszenie@wp.pl

   Usuń